Virtualūs 3D turai
Profesionalūs
Virtualūs 3D turai
Interaktyvus būdas internete supažindinti ir sudominti potencialų klientą su Jūsų verslo erdve.
DAUGIAU
Drono paslaugos
Profesionalios
Drono paslaugos
Potencialaus kliento dėmesį prikaustantys video filmukai ir išskirtinės nuotraukos
DAUGIAU
Nemokama konsultacija
Jūsų patogumui
Nemokama konsultacija
Konsultuojame apie mūsų teikiamas paslaugas nemokamai, sudarome asmeninį pasiūlymą.
SUSISIEKTI
Dirbame visoje Lietuvoje
Nemokamas atvažiavimas Kaune
+370 635 99 556
info@360kampu.lt
promo_aside.jpg
Kuo galime būti naudingi Jūsų verslui?
skaitmeninis marketingas

Ar kada galvojote, kaip internete pristatyti erdves? Koks efektyviausias būdas tai padaryti? Kaip įtraukti internetinio puslapio lankytojus, išlaikyti jų dėmesį puslapyje ir sudominti? Kaip padidinti konversijų rodiklius? Jei Jums kilo bent vienas iš šių klausimų – Jūs radote tai, ko ieškojote.

Daugelis žmonių pirmąkart susipažįsta su Jūsų verslu internete. Įvairių erdvių savininkai prezentacijai internete vis dažniau renkasi virtualius 3D turus dėl jų suteikiamo išskirtinumo, efektyvumo ir interaktyvumo. Kuo ilgiau išlaikomas dėmesys, tuo didesnė tikimybė, kad potencialus klientas ims pasitikėti Jūsų teikiamomis paslaugomis ir susidarys apie jas teigiamą įspūdį. Tai lemia galutinį apsisprendimą – verslui palankaus veiksmo atlikimą.

Ar kada galvojote, kaip internete pristatyti erdves? Koks efektyviausias būdas tai padaryti? Kaip įtraukti internetinio puslapio lankytojus, išlaikyti jų dėmesį puslapyje ir sudominti? Kaip padidinti konversijų rodiklius?

Jei Jums kilo bent vienas iš šių klausimų – Jūs radote tai, ko ieškojote.

skaitmeninis marketingas

Daugelis žmonių pirmąkart susipažįsta su Jūsų verslu internete. Prezentacijai internete vis dažniau renkamasi 3D turus dėl jų suteikiamo išskirtinumo ir interaktyvumo. Kuo ilgiau išlaikomas dėmesys, tuo didesnė tikimybė, kad klientas ims pasitikėti ir susidarys apie paslaugas teigiamą įspūdį. Tai lemia galutinį apsisprendimą – Jums palankaus veiksmo atlikimą.

360-fotografavimas.jpg
3D Turai

Kas yra virtualus 3D turas?

Jūsų potencialus klientas 3D turo metu virtualiai vaikšto po erdvę, turėdamas galimybę pažvelgti į visas puses. Virtualus turas talpinamas internete, todėl juo naudotis galima esant bet kurioje pasaulio vietoje, visais įrenginiais. Turą lengva integruoti į Jūsų puslapį, tereikia įterpti mūsų suteiktą kodą. Intuityvi vartotojo sąsaja virtualaus turo teikiamais privalumais leidžia mėgautis net ir neturintiems artimo sąlyčio su technologijomis. Trumpai tariant, „virtuali kelionė“ po Jūsų verslą pasiekiama visiems, visur ir visada.

Kaip vyksta virtualaus turo kūrimas? Pirmiausia, Jūsų erdvės fotografuojamos specialiomis 360° kameromis. Vėliau nuotraukos redaguojamos, ir programuojamos į virtualų 3D turą. Tuomet turas įkeliamas į serverį internete, suteikiama nuoroda jį pasiekti ir kodas integracijai į Jūsų internetinį puslapį. Kad turas turėtų teigiamą poveikį Jūsų verslo sėkmei, rekomenduojame jo kūrimą patikėti profesionalams.

DAUGIAU
Jūsų poreikiams

3D Turų tipai

individualiai programuojami turai
01

Programuojami 3D Turai

Kiekviena turo nuotrauka redaguojama atskirai, galimybė pritaikyti vartotojo sąsają Jūsų poreikiams, paprastesnė navigacija tarp skirtingų erdvių. Galimi įvairūs įterpimai, kaip, pavyzdžiui, video įterpimas, gido balso takeliai ir daugelis kitų. Populiariausi viešbučių, kitų poilsio ir pramogų rinkoje.

DAUGIAU

matterport turai
02

„Matterport“ 3D Turai

Atliekamas 3D erdvės skenavimas, dirbtinio intelekto pagalba sudaromi 3D patalpų brėžiniai, kurie atveria tokias galimybes, kaip: erdvės 3D modelis, tikslūs matavimai, grindų planas. Šio tipo turai įprastai būna paruošti naudoti per 24 valandas nuo skenavimo, dažnai naudojami nekilnojamojo turto rinkoje.

DAUGIAU

360-video.jpg
03

360° Video ir Nuotraukos

Erdviniai video filmukai gali veikti kaip puiki reklaminė kampanija, ar tiesiog išskirtinė virtuali ekskursija po Jūsų verslą. Pavienės 360° nuotraukos nuotraukos dažniausiai keliamos į Google Maps (į Jūsų „Google My Business“ paskyrą), Facebook, ar kitas socialines platformas.

DAUGIAU

virtualus turai optimizavimas
Pritaikymas ir optimizacija

Pritaikyti visiems
įrenginiams

Jūsų klientų patogumui, mūsų virtualius 3D turus galėsite peržiūrėti per visus įrenginius: kompiuterius, planšetes, mobiliuosius ir net virtualios realybės akinius!

3D Turo peržiūrai užtenka naršyklės ir interneto, todėl Jūsų potencialūs klientai gali mėgautis virtualia ekskursija jiems patogiu būdu, nors ir gulėdami ant sofos.

Skaitiniai

Straipsniai ir naujienos

360 Kampu

Klientų
atsiliepimai

Remiantis 7 atsiliepimais.
Gretė PrestaRock
Gretė PrestaRock
2022-09-14
Patvirtinta
Vaikinukai dirbo labai greitai ir atliko rezultatą puikiai. Buvo lengva susisiekti, apžiūrėjo, greitai ir operatyviai atvyko, sufotografavo ir nepraėjus porai dienų pateikė rezultatą.
Aušra - baseino ir pirčių erdvė
Aušra - baseino ir pirčių erdvė
2022-08-30
Patvirtinta
Profesionalūs, inovatyvūs, aukštos kokybės ir išskirtiniai darbai. Dėkojame už kantrybę ir labai greitą turo paruošimą. Pačios geriausios rekomendacijos, linkim sėkmės!😊
Donatas Navickas
Donatas Navickas
2022-07-08
Patvirtinta
Susuko gražų reklaminį filmuka su dronu. Kokybiškos drono paslaugos, liuks.
Pajurio Pastas
Pajurio Pastas
2022-06-28
Patvirtinta
Profesionali komanda, kokybiski 3d turai. Rekomenduojam! Mūsų restoranas atgimė internetinėje erdvėje ko iki konsulatcijos nežinojome išvis! Po 3D turo patalpinimo padidėjo užsakomųjų svenčių bei klientams kila vis mažiau klausimu apie mūsu teritorija, delto sutaupome šektiek laiko! Ačiū Jums! <3
Karolis Seibutis
Karolis Seibutis
2022-02-23
Patvirtinta
Donatas Juraitis
Donatas Juraitis
2022-02-23
Patvirtinta
Darbas Internete
Darbas Internete
2022-02-23
Patvirtinta
Turite klausimų?

Susisiekime!

    * – būtini laukeliai
    * – būtini laukeliai